הד הקריות

אחרי שבמשך 52 שנה, כעיתון המוביל בקריות, הקפיד הד הקריות להביא לכם את החדשות המקומיות הכי חמות, ובעשור האחרון הוא עושה זאת גם באמצעות האתר blinker.co.il, הגיעה העת להתחדש גם באפליקציה.
אנו גאים להשיק את אפליקציית הד הקריות, האחות המודרנית של העיתון הוותיק שנוסד ב-1968 על ידי האחים עובד ניר ורוני נגרי. האפליקציה מגישה לכם חדשות מתפרצות בזמן אמת לצד מיטב המידע המקומי, המתעדכן מדי יום ביומו ונוגע לחיי הקריייתים בתחומים שונים: פוליטיקה מקומית, חינוך, איכות סביבה, בריאות, תחבורה, נדל"ן, פלילים, ספורט, קהילה, חברה, רכילות, צרכנות, תרבות, בילויים, פנאי וכתבות מגזין. כמו כן תמצאו באפליקציה טורי דעה והמלצות בתחומים שונים.
52 השנים, שבהן הד הקריות היה מקור המידע המרכזי של הקרייתים, לימדו אותנו מה הקרייתים באמת אוהבים ומה הם רוצים לדעת. במשך כל השנים, אז וגם היום, מקפיד הד הקריות להגיש לקוראיו את המידע המקומי הכי חם בתחומי החיים השונים בקריות. אנו מאמינים, כי כפי שהד הקריות הצליח, במשך עשרות שנות קיומו, להשפיע על החיים בקריות, כך תיטיב לעשות גם האפליקציה, שתביא לקוראיה את המידע החשוב באמת בזמן אמת.
במטרופולין חיפה, הכולל את הקריות, מתגוררת אוכלוסייה של יותר מחצי מיליון איש. יש בו מפעלי ענק, מרכזי קניות, קניונים וחיי מסחר וקהילה תוססים. כל אלה מקבלים מדי שבוע ביטוי בעיתון ומדי יום באתר, ועכשיו גם באפליקציית הד הקריות, והכל למען הקוראים הזקוקים למידע חיוני מסביב לשעון.
על המידע המוגש לכם אמונים כתבי העיתון, כולם קרייתים, לוקאל-פטריוטיים, המעורים היטב בחיים בקריות ובעלי ידע רב כל אחד בתחומו וניסיון עשיר בתחום העיתונות.

מידע נוסף על אפליקציה זו

אפליקציות לגילוי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן