חדשות נהריה

עשרות השנים, בהן "חדשות נהריה" היה מקור המידע המרכזי של הנהרינים, לימדו אותנו מה התושבים באמת אוהבים ומה הם רוצים לדעת

אחרי שבמשך שנים רבות, כעיתון המוביל בצפון, הקפיד "חדשות נהריה" להביא לכם את החדשות המקומיות הכי חמות ואת הסקופים הבלעדיים בביצה המקומית, ובעשור האחרון הוא עושה זאת באמצעות האתר blinker.co.il, הגיעה העת להתחדש גם באפליקציה.
אנו גאים להשיק את אפליקציית "חדשות נהריה", האחות המודרנית של העיתון הוותיק שנוסד על ידי האחים עובד ניר ורוני נגרי. האפליקציה מנגישה לכם חדשות מתפרצות בזמן אמת לצד מיטב המידע המקומי, המתעדכן מדי יום ונוגע לחיי התושבים בגליל המערבי בתחומים שונים: פוליטיקה מקומית, חינוך, איכות סביבה, בריאות, תחבורה, נדל"ן, פלילים, ספורט, קהילה, חברה, רכילות, צרכנות, תרבות, בילויים, פנאי וכתבות מגזין. כמו כן, תמצאו טורי דעה והמלצות טובות בתחומים שונים.
מאז וגם היום, מקפיד "חדשות נהריה" להגיש לקוראיו את המידע המקומי הכי חם בתחומי החיים השונים בעיר נהריה והסביבה. העיתון חולש על נהריה, ומספק את כל המידע שמעניין את התושבים.
אנו מאמינים, כי כפי ש"חדשות נהריה" הצליח, במשך עשרות שנות קיומו להשפיע על החיים באזור, כך תיטיב לעשות גם האפליקציה, שתביא לקוראיה את כל המידע החשוב בזמן אמת ומסביב לשעון.
על המידע המוגש לכם אמונים כתבי העיתון, תושבי העיר, לוקאל-פטריוטיים, המעורים היטב בחיים בעיר ובעלי ידע רב כל אחד בתחומו וניסיון עשיר בתחום העיתונות.

מידע נוסף על אפליקציה זו

אפליקציות לגילוי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן