חדשות נתניה

עשרות השנים, בהן "חדשות נתניה" היה מקור המידע המרכזי של הנתנייתים, לימדו אותנו מה התושבים באמת אוהבים ומה הם רוצים לדעת

אחרי שבמשך שנים רבות, כעיתון המוביל בנתניה, הקפיד "חדשות נתניה" להביא לכם את החדשות המקומיות הכי חמות ואת הסקופים הבלעדיים בביצה המקומית, ובעשור האחרון הוא עושה זאת באמצעות האתר blinker.co.il, הגיעה העת להתחדש באפליקציה.
אנו גאים להשיק את אפליקציית "חדשות נתניה", האחות המודרנית של העיתון הוותיק שנוסד על ידי האחים עובד ניר ורוני נגרי. האפליקציה מנגישה לכם חדשות מתפרצות בזמן אמת לצד מיטב המידע המקומי, המתעדכן מדי יום ונוגע לחיי הנתנייתים בתחומים שונים: פוליטיקה מקומית, חינוך, איכות סביבה, בריאות, תחבורה, נדל"ן, פלילים, ספורט, קהילה, חברה, רכילות, צרכנות, תרבות, בילויים, פנאי וכתבות מגזין. כמו כן, תמצאו טורי דעה והמלצות טובות בתחומים שונים.
מאז וגם היום, מקפיד "חדשות נתניה" להגיש לקוראיו את המידע המקומי הכי חם בתחומי החיים השונים בנתניה והסביבה. אנו מאמינים, כי כפי ש"חדשות נתניה" הצליח, במשך עשרות שנות קיומו, להשפיע על החיים בעיר, כך תיטיב לעשות גם האפליקציה, שתביא לקוראיה את כל המידע החשוב בזמן אמת ומסביב לשעון.
על המידע המוגש לכם אמונים כתבי העיתון, נתנייתים, לוקאל-פטריוטיים, המעורים היטב בחיים בעיר ובעלי ידע רב כל אחד בתחומו וניסיון עשיר בתחום העיתונות.

מידע נוסף על אפליקציה זו

אפליקציות לגילוי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן