ידיעות הגליל וידיעון עפולה

עשרות השנים, שבהן העיתונים ידיעות הגליל וידיעון עפולה והעמקים היו מקור המידע המרכזי של תושבי העמקים, לימדו אותנו מה הם באמת אוהבים ומה הם רוצים לדעת.

אחרי שבמשך למעלה מ- 4 עשורים כעיתונים המובילים בצפון, הקפידו ידיעות הגליל וידיעון עפולה והעמקים, להביא לכם את החדשות המקומיות הכי חמות, ובעשור האחרון הוא עושה זאת גם באמצעות האתר blinker.co.il, הגיעה העת להתחדש גם באפליקציה.
אנו גאים להשיק את אפליקציית ידיעות הגליל/ ידיעון עפולה והעמקים, האחות המודרנית של העיתון הוותיק שנוסד בשנות ה- 70 על ידי האחים עובד ניר ורוני נגרי. האפליקציה מגישה לכם חדשות מתפרצות בזמן אמת לצד מיטב המידע המקומי, המתעדכן מדי יום ביומו ונוגע לחיי תושבי אזור העמקים בתחומים שונים: פוליטיקה מקומית, חינוך, איכות סביבה, בריאות, תחבורה, נדל"ן, פלילים, ספורט, קהילה, חברה, רכילות, צרכנות, תרבות, בילויים, פנאי וכתבות מגזין. כמו כן תמצאו באפליקציה טורי דעה והמלצות בתחומים שונים.
השנים הרבות, שבהן ידיעות הגליל וידיעון עפולה והעמקים היו מקור המידע המרכזי של תושבי העמק לימדו אותנו מה הם באמת אוהבים ומה הם רוצים לדעת. במשך כל השנים, אז וגם היום, מקפיד העיתונים להגיש לקוראים את המידע המקומי הכי חם בתחומי החיים השונים בעמקים.
אנו מאמינים, כי כפי שידיעות הגליל וידיעון עפולה והעמקים הצליחו, במשך עשרות שנות קיומם, להשפיע על החיים בעמקים כך תיטיב לעשות גם האפליקציה, שתביא לקוראיה את המידע החשוב באמת בזמן אמת.
על המידע המוגש לכם אמונים כתבי העיתון, כולם תושבי העמק, לוקאל-פטריוטיים, המעורים היטב בחיים בעמק ובעלי ידע רב כל אחד בתחומו וניסיון עשיר בתחום העיתונות.

מידע נוסף על אפליקציה זו

אפליקציות לגילוי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן